Scholenkampioenschap 1 km. 2021

Plaats

Schoolnaam

Tijd

1

Nutsschool

00:20:45

2

De Bongerd

00:21:35

3

Drie-eenheidschool

00:22:23

4

Franciscusschool

00:23:03

5

De Linde (Thij)

00:23:08

Scholenkampioenschap 2 km. 2021

Plaats

Schoolnaam

Tijd

1

Franciscusschool

00:41:16

2

Drie-eenheidschool

00:41:55

3

De Bongerd

00:42:19

4

De Maten

00:42:45

5

De Esch

00:43:25

 

Uitslagen HMO 3 oktober 2021 scholieren nummers 1 t/m 5

1 km Meisjes

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Nikki Mulder

1728

00:04:18

2

Ellemijne Wassink

1655

00:04:33

3

Nina Koopmans

1621

00:04:38

4

Pien Damveld

1622

00:04:38

5

Ise Huiskes

1837

00:04:41

2 km Meisjes

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Zoe Nijhuis

2212

00:08:04

2

Noek Ekelhof

2133

00:08:28

3

Lune Damen

2026

00:08:42

4

Evi Punt

2077

00:09:05

5

Indi Huttenhuis

2227

00:09:08

 

1 km Jongens

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Jens Berkers

1765

00:03:56

2

David Wolters

1740

00:04:03

3

Mees Kolmschate

1807

00:04:03

4

Jip Krabbe

1806

00:04:03

5

Duuk Damveld

1804

00:04:10

2 km Jongens

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Hugo Koop

2116

00:07:11

2

Rein Segerink

2234

00:07:47

3

Sem Berhane Bere Ketab

2210

00:07:52

4

Sem Geertsma

2021

00:07:52

5

Luuk van der Meché

2235

00:07:52

 

Uitslagen HMO 3 oktober 2021 5, 10,1 & 21,1 km

nummers 1 t/m 5

5 km Vrouwen

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Jasmijn Sibma

332

00:18:10

2

Lesley te Pas-Smit

331

00:18:34

3

Lisa Bielevelt

334

00:19:45

4

Rianne Aarnink

333

00:19:50

5

Elike Morsink

340

00:21:29


10.1 km Vrouwen

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Merle Vrooijink

653

00:45:22

2

Colette Gomez

652

00:45:24

3

Sanne Vlutters

650

00:46:55

4

Jolein Ehringfeld

666

00:47:16

5

Irna van der Molen

655

00:58:23


Halve Marathon Vrouwen Overall

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Jacelyn Gruppen

1009

1:14:30

2

Dione Scheuten

1038

1:25:42

3

Marije Dankelman

1123

1:31:45

4

Sietske Altena

1031

1:31:59

5

Saskia Schutte

1090

1:32:04

 

5 km Mannen

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Niek Blikslager

521

00:15:03

2

Nik Lemmink

301

00:15:09

3

Bram Buigel

302

00:15:23

4

Jelmer-Joost Lenstra

304

00:15:50

5

Pepijn Greeven

526

00:16:04


10.1 km Mannen

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Jan Schra

601

00:34:20

2

Gert Tijhuis

867

00:34:34

3

Arnold Klieverik

645

00:35:42

4

Thijs Oude Nijhuis

603

00:37:37

5

Tristan Ockeloen

602

00:40:02


Halve Marathon Mannen Overall

POSITIE

DEELNEMER

STARTNR

TIJD

1

Tom Hendrikse

1448

1:06:17

2

Geart Jorritsma

1439

1:09:17

3

Jan Willem Hagen

1002

1:12:55

4

Martijn Oonk

1004

1:14:14

5

Bob Gosemeijer

1115

1:16:29

 

Uitslagen bedrijventeams 2021

 

10,1 km

 

1

Twentse Weg en Waterbouw BV Oldenzaal

02:19:40

2

Structon Civiel Noord en Oost 1 Oldenzaal

02:20:27

3

Nepocon Ingenieurs en Adviseurs Hengelo

02:29:32

4

KroeseWevers Oldenzaal

02:32:59

5

HP Valves BV 1 Hengelo

02:36:44

6

Countus Oldenzaal

02:40:17

7

Autorijschool Jeroen Oldenzaal

02:43:39

8

ZoTeZien Oldenzaal

02:44:30

9

Elektramat Enschede

02:50:26

10

Structon Civiel Noord en Oost 2 Oldenzaal

02:55:46

 

 

 

 

21,1 km

 

1

HP Valves BV 1 Hengelo

05:41:28

UITSLAGEN 2021

Uitslagen kun je hier bekijken.

Op Uitslagen.nl vind je alle individuele uitslagen en ook de certificaten en videobeelden.

HOOFDSPONSOR:

LG COUNTUS_WIT-250px

AANMELDEN NIEUWSBRIEF:

EEN WEDSTRIJD VAN:

LG STICHTING HMO 338 px

Stichting Halve Marathon Oldenzaal
Postbus 77, 7570 AB Oldenzaal